Zjistěte více o HHC-P a jeho výzkumu

Hexahydrokanabiforol, neboli HHC-P, je relativně nedávno objevená alternativa kanabinoidů. Protože HHC-P sdílí mnoho podobností s HHC (oba hydrogenované kanabinoidy), mnozí poukazují na výzkum HHC, aby lépe porozuměli potenciálním přínosům HHC-P. Hledají ho zejména ti uživatelé, kteří touží po intenzivnějším účinku, protože HHC-P je několikrát silnější než HHC.

Co zjistil výzkum účinků HHC?

  • Úleva od bolesti: Studie na krysách v roce 1977 ukázala, že HHC může mít vlastnosti zmírňující bolest podobné lékům proti bolesti.
  • Zlepšený spánek: Podle studie z roku 2007 může HHC pomoci jedincům s poruchami spánku. Výrazně prodloužil dobu spánku u potkanů, a to až o neuvěřitelných 700% zvýšení.
  • Dlouhodobé účinky: Studie z roku 2010 zjistila, že analogy HHC se mohou vázat na receptory CB1 a CB2 v těle s „výjimečně vysokou in vitro a in vivo potencí s relativně dlouhou dobou účinku“. Tato studie HHC podporuje zprávy uživatelů, že HHC-P je také neuvěřitelně dlouhotrvající a uživatelé pocítí účinky vysoké dávky po dlouhou dobu.

Tyto studie HHC pomáhají osvětlit potenciální účinky a mechanismy HHCP. Dva další atomy uhlíku HHC-P však znamenají, že se jedná o jedinečnou sloučeninu, která vyžaduje nový vědecký výzkum, abychom jí skutečně porozuměli. I když jde o nový kanabinoid, již nyní si můžete pořídit řadu produktů, které ho obsahují, třeba HHC-P náplně.

Potenciální aplikace a výhody HHC-P

Terapeutický potenciál HHC-P by mohl konkurovat Delta-9 THC, například pomáhá zlepšit náladu, spánek, fyzické nepohodlí, chuť k jídlu a nevolnost. Většina informací o HHC-P pochází z uživatelských recenzí, které tyto terapeutické účinky dokládají. Většina uživatelů popisuje výhody, jako jsou:

  • Uklidnění těla i mysli
  • Relaxace
  • Pomoc při těžké úzkosti
  • Úleva od bolestí a bolestí
  • Lepší nálada
  • Zlepšený spánek

Spotřebitelé jsou nadšeni z euforie a intenzivního tělesného vzrušení, které zažívají s HHC-P. Milují také dlouhotrvající zážitek. Mnoho dalších kanabinoidních produktů poskytuje krátkou euforii, ale účinky HHC-P trvají mnohem déle. HHC-P a další minoritní kanabinoidy jsou obecně bezpečné a dobře tolerované v mírných až středních dávkách. Širokou nabídku produktů s HHC a HHC-P najdete v eshopu Zahulime.cz.