Pořádáte společenskou akci? Ozvláštněte ji pomocí světelné dronové show

Hledáte-li originální podívanou, která ozvláštní kulturní, společenskou nebo sportovní akci a nadchne široké divácké publikum, pak to může být třeba dronová show.

Co je dronová světelná show?

Jedná se o ohromující a navíc inovativní prvek, který přináší dechberoucí zážitky. Bývá považována za zelenou alternativu ohňostrojů, které velmi snadno nahradí. Kromě toho je schopná daleko většího rozsahu efektů, než mohou nabídnout ohňostroje. Přináší s sebou okouzlující a velmi silné zážitky. K její realizaci jsou využívány osvětlené a dokonale synchronizované drony, které dokáží vykouzlit důmyslné choreografie. Na obloze se seskupují do zajímavých leteckých formací a na obloze vykouzlují neuvěřitelný 3D balet.

Na koho se obrátit?

V případě, že byste o dronovou show měli zájem, obraťte se na MAGIC DRONES. Připraví naprogramovanou show, která může vykreslit téměř jakékoliv tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky, či animace a to ve výšce až 120 metrů. Celá show je viditelná i ze vzdálenosti větší než jeden kilometr a může se jí účastnit naráz až 1000 dronů. Show je přesně sestavená dle přání a potřeb a může být sladěná i s hudebním doprovodem. Vytváří tak úžasnou světelnou expozici, která rozjasní noční oblohu mnoha barvami i ohromujícími snímky.

Dronová show je určená pro širokou škálu pořadatelů. Patří mezi ně města, obce, firmy, organizace nebo reklamní a umělecké agentury. Můžete je objednat všude tam, kde chcete mít inovatiní technologie, které by měly oslovit široké publikum. Dronovou show lze objednat na území Čech i na Slovensko. Show se dá dokonce realizovat i opakovaně nebo několik různých formací za jeden večer.