Jak mohu ohodnotit knihu nebo spisovatele v databázi knih

Chcete se ponořit do světa knih, objevovat tituly, autory, inspirovat se ostatními čtenáři, zjistit, jaké knihy jsou nejoblíbenější, jaké jsou nejčtenější knihy nebo jací spisovatelé jsou nejlépe hodnoceni čtenáři? Vstupte do snad největšího portálu o knihách.

Čtenáři knih nejen čtou

Na portálu ČBDB můžete vstoupit do čtenářského klubu. Jednoduše ze online zaregistrujete a získáte tak možnost zapojit se například do diskuzí, hodnocení, psaní recenzí, můžete se tak stát členem aktivní komunity čtenářů, kteří nejen čtou knihy, ale také se online setkávají a předávají si svoje zkušenosti, názory, baví se o knihách, vytváří žebříčky knih.

Knihy a jejich spisovatelé

Samozřejmě, že každá kniha má svého autora, spisovatele, který ji stvořil, vdechl život svým imaginárním postavám, hrdinům, aby dál žily v hlavách a myslích čtenářů. Ne každý spisovatel se však setká s oblibou u čtenářů. Je však spousta těch, kteří své příznivce mají. Na portálu ČBDB se můžete podívat na žebříčky spisovatelů podle různých kritérií hodnocení. Pokud se stanete členy portálu, můžete se i vy zapojit do hodnocení a svému oblíbenému spisovateli tak dát svůj hlas. V žebříčcích spisovatelů najdete nejlépe hodnocené spisovatele, nejoblíbenější spisovatele, nejnovější spisovatele, ale třeba i nejhůře hodnocené spisovatele.

Chcete-li se podívat na svého oblíbeného spisovatele nebo jste právě objevili spisovatele nového, zavítejte do databáze spisovatelů. V ČBDB najdete životopis spisovatele, jeho knihy, hodnocení a komentáře od čtenářů.