Ochutnejte delikatesy nejlepšího vegetariánského bistra v Praze

Základem spokojeného života je i dobré jídlo. Ne vždy máme šanci si ho připravit doma a tak je potřeba využívat i pohostinnosti různých gastronomických podniků. Pokud nejíte maso, váš výběr se zužuje pouze na bezmasé restaurace. Pokud se vydáte do Prahy a dostanete hlad, je vždy dobré vědět, kde se nějaký vegetariánský podnik nachází. Nemusí jít ale jen o zahnání hladu, vegetariánské bistro vám může přinést i výjimečný gastronomický zážitek.

Zavítejte do vegetariánského bistra Green Table

Green Table je pražské vegetariánské bistro, které naleznete na adrese Na Florenci 15. Přivítá vás jak na vegetariánské obědy, tak i na snídaně. Jídla tu jsou neobyčejná, jsou připravována s maximální péčí a láskou. Každý pokrm vás potěší skvělou chutí i podobou. O jídla se tu stará zkušená šéfkuchařka Miluše Mako společně se svým týmem. Jídla jsou nejen krásná a chutná, ale i zdravá. Pokrmy jsou vždy jen z čerstvých a sezónních surovin. Čerstvost je základem každého pokrmu a například bylinky jsou pěstovány v místní hydroponické farmě, která je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně.

Samotné prostředí bistra je velmi příjemné a přátelské. Pokud vás zajímá jídelníček na celý týden, nemusíte chodit až sem, najdete ho i online na webových stránkách Greentable.cz. Kromě jídla sem můžete vyrazit i jen tak na drink nebo na moučník. Co se týče nápojů, nabízí se vám široká nabídka alkoholických i nealkoholických drinků. Ať už v Praze bydlíte nebo sem jen jednou za čas zavítáte, jakmile jednou toto vegetariánské bistro navštívíte, vždy se sem budete rádi vracet. Nabízí se zde i prostory, které si můžete pronajmout pro konference, přednášky nebo třeba coworking. Zajímá vás více informací? Vše potřebné najdete na Greentable.cz.