V Praze je blaze, ale jen když zvolíte to správné ubytování

Cesta do Prahy je vždy plná vzrušení, protože zde máte na dlani vše, po čem jen lidské srdce může toužit. Někteří sem vyráží každou chvíli, pro některé jde o jednu z mála příležitostí, jak Prahu poznat. Ať už je důvod cesty sem jakýkoliv, je vhodné se ubytovat na místě, ze kterého se Praha nejlépe objevuje, ideálně ve středu města. Obyčejných hotelů je celá řada, proč si ale návštěvu Prahy nespojit i s výjimečně krásným ubytováním plným pohodlí a luxusu. Něco takového vám dopřeje hotel Emblem, který se nachází v centru Prahy a bude vás hýčkat tak, že ho ani nebudete chtít opustit.

Přednosti hotelu Emblem

Pro ubytování v Praze je hotel Staré Město nejlepší volbou a hotel Emblem najdete právě zde, konkrétně na adrese Platnéřská 19. Samotný vzhled i vybavení hotelu je vysoce luxusní, každý návštěvník zde může obdivovat výzdobu, zařízení hotelu, ale i přístup personálu a nadstandardní možnosti. Celková kapacita hotelu je 59 pokojů, které zahrnují prostorná luxusní apartmá i junior pokoje. Pokud zrovna nebudete na cestách po Praze, nemusíte čas trávit pouze na pokojích, k dispozici jsou vám oddechové prostory, kde se můžete scházet i s ostatními, jde o hernu, salon, salonek a kuchyňku.

Rozhodně si zde zamilujete stravování, které je v George Prime Steak, vyhlášené restauraci, která je součástí hotelu. Pokud jste vyrazili do Prahy za obchodem, obchodní jednání můžete vést přímo v hotelu. Jako stvořená je pro tyto účely snídaňová místnost s kapacitou deseti lidí, kde mohou probíhat obchodní snídaně Praha. V doprovodu lahodné snídaně a prestižních prostorů dopadne zajisté každé jednání úspěšně.

V Praze je mnoho míst, kde se můžete věnovat péči o své tělo. Wellness Staré Město je vám dostupné hned v nejvyšším patře hotelu, takže nemusíte cestovat daleko. Pokud si budete chtít protáhnout tělo, k těmto účelům je vám k dispozici fitness. Střešní terasa vám umožní relaxovat při krásném výhledu na panorama města. Nabízí se vám zde také vířivka, sauna, pára a Kneippův chodník. Ať už sem zavítáte na jakkoliv dlouhou dobu, hotel Emblem budete opouštět jen s těžkým srdcem, protože se tu po celou dobu pobytu budete cítit jako v ráji a zajisté se sem rádi v budoucnu vrátíte. Zarezervujte si pokoj v hotelu Emblem třeba ještě dnes na webu Emblemprague.com.