Vše, co potřebuješ znát o Oktagonu

Organizace OKTAGON MMA pořádá ročně několik turnajů. Pro fanoušky MMA a bojových sportů připravuje jedinečnou show. V roce 2022 se OKTAGON vydal za hranice Česka a Slovenska. Tomuto týmu nadšenců do MMA se podařilo 2x vyprodat ikonickou halu ve Frankfurtu. Na stránkách OKTAGONU MMA najdeš přehled plánovaných turnajů, můžeš si na ně koupit lístky, sledovat videa o zápasnících nebo předplatit živé vysílání zápasů a být vždy u aktuálního dění v kleci. Jedině na těchto stránkách máš vše kolem Oktagonu na jednom místě. Pokud tě zajímá, jak si vede tvůj oblíbenec, koukni na OKTAGON žebříčky. Všichni bojovníci jsou vrcholovými sportovci, kteří mají obrovskou dávku disciplíny, vytrvalosti, odhodlanosti a sebekázně. Velmi si váží každého fanouška.

Zajdi na zápas do baru

Chceš si v klídku vychutnat OKTAGON turnaj, a ještě u toho mít skvělé občerstvení? Pak není nic snazšího než si na webu organizace OKTAGON MMA vyhledat OKTAGON bar ve tvém okolí. Na velké obrazovce nebo na plátně budeš moct sledovat turnaj spolu s ostatními fanoušky! Barům a restauracím, které si zakoupí práva na veřejné vysílání turnajů, ve velkém přibydou hosté a tržba se jim několikanásobně zvýší. Doporučujeme zakoupit si práva na vysílání 1 turnaje. Když se promítání osvědčí, mohou si provozovatelé koupit práva na následujících 6, nebo hned 12 turnajů.

OKTAGON jako jedinečný zážitek

Pokud se rozhodneš vyrazit na jedinečnou show a zažít atmosféru OKTAGONUvna vlastní kůži, neváhej a kup si u nás vstupenky na turnaj! Uvidíš, že nebudeš litovat. Tento jedinečný a nepopsatelný zážitek můžeš také věnovat někomu ze svých blízkých. Turnaj se koná vždy v pátek nebo v sobotu a trvá zhruba 6 hodin. Po celou dobu si užiješ pořádnou porci zábavy! Máš možnost vidět na vlastní oči hvězdy jakými jsou Karlos Vémola, Patrik Kincl a další. Během turnaje proběhne 10-11 zápasů. Každý z nich je jedinečný. Záleží jen na tobě, jestli půjdeš na celý turnaj nebo jen na zápas tvého favorita. Lístky můžeš využít dle vlastního uvážení.

Přehled nadcházejících turnajů pro rok 2024

OKTAGON 52: MÅGÅRD VS. CARTWRIGHT – Úvodní OKTAGON MMA událost roku 2024 slibuje napínavé souboje mezi špičkovými bantamovými bojovníky v Evropě, kde se utkají známí trash-talkerští mistři Mågård a Cartwright. Navíc se program pyšní přítomností „Moneyho“ Peňáze, nezastavitelného soupeře, který je odhodlán porazit Bonnera a vykročit tak směrem k titulovému zápasu.

OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 – Anticipovaná odplata desetiletí se rozehraje na zeleni fotbalové arény Eden v Praze. Tento souboj titánů si žádá prostor odpovídající jeho velikosti. Poslední vzájemný duel, který byl označen za zápas století, zcela změnil životy zúčastněných a stanovil nové rekordy v počtu diváků. Po čtyřleté odmlce se dočkáme jeho nástupce, jenž má ambice stát se nejepičtějším MMA eventem všech dob a znovu přepsat historii česko-slovenského bojového umění.