Kdy je vhodné využít pro dovolenou ubytování na stromě?

Ubytování na stromě představuje jedinečný způsob odpočinku, relaxace a přiblížení k přírodě. Poslední dobou se stává velmi oblíbenou alternativou tradičního ubytování, které nabízejí hotely, penziony nebo kempy. Jestliže patříte mezi milovníky dobrodružství a nekonvenčních zážitků, pak je ubytování na stromě pro vás ideální volbou.

Kdy se ubytovat na stromě?

Záleží na tom, jaký treehouse si vyberete. Některé nabízejí celoroční a jiné zase sezónní ubytování. Nechcete-li vázat svoji dovolenou na určité roční období, volte takový, který poskytuje ubytování celoročně. Je vybavený veškerým komfortem, včetně možnosti topení.

Ideální volbou je ubytování na stromě během letních měsíců. To si můžete objednat variantu, která je provozovaná třeba v přírodní rezervaci a je tak nutno minimalizovat pohyb turistů. Léto je však nejvhodnějším časem pro ubytování na stromě a to především díky vhodným teplotám a vhodnému počasí. Během léta také můžete snáz provozovat outdoorové aktivity, které jsou s ubytováním na stromě spojované.

Treehouse Ještěd

Jedná se o dva treehousy, které jsou posazené do nádherné přírodní krajiny. Oba jsou dokonale vybavené a můžete si v nich také zatopit. Treehouse Amálka se nachází na lesní mýtině a nabízí panoramatický výhled na Ještědský hřbet a jeho dominantu Ještěd. Treehouse Emanule je posazen do koruny majestátního smrku a také poskytuje dechberoucí průhled na Ještěd. Oba treehousy představují kombinaci dechberoucího místa s neobvyklým, až pohádkově-romantickým a komfortním ubytováním, které je zárukou nezapomenutelného prázdninového zážitku. Oba treehousy jsou jedinečnou přírodní ekologickou stavbou a můžete v nich zažít pobyt ve větvích stromů v náruči přírody, přesto v absolutním komfortu.