Výtvarné potřeby pro každého

V našem kamenném obchodě v Praze v Nuselské ulici i na e-shopu najdete nepřeberné množství výtvarných potřeb pro kutily, ale také spoustu sortimentu do kanceláře nebo pro děti do školy. Nabízíme jak klasické zboží – propisky, pera, fixy, zvýrazňovače, temperové barvy, tak i speciální sortiment, který jinde jen těžko seženete. Zakoupit si u nás můžete například kreativní sadu na výrobu domácího mýdla. Prodáváme také nejrůznější šablony, pedig a pomůcky na práci s ním.

Dřevěné a MDF výrobky

K dostání jsou u nás také různé dekorace zhotovené ze dřeva. Jsou to různé dřevěné krabičky, skládačky, kolíčky, špejle nebo dřevěné ozdoby. Nabízíme také elektrickou vypalovačku do dřeva. Další kategorií jsou výrobky a dekorace zhotovené ze speciální MDF hmoty.

Zajímavé techniky

Součástí naší nabídky jsou také sady a pomůcky sloužící pro rozličné výtvarné techniky. Zakoupit si u nás můžete například sadu pro diamantové malování, malování podle čísel či pomůcky na kaligrafii. Pokud jste fanoušky ubrouskové techniky, pak neváhejte a vyberte si speciální štětce, lepidla, lesky či nůžky přímo určené pro tento typ tvoření. Pokud ještě neznáte techniku zvanou quilling, embossing nebo enkaustika, nechte se inspirovat naším obchodem, jelikož i na takovou tvorbu pro vás máme vybavení.

Výrobky Koh-i-noor

Záleží nám na kvalitě našeho zboží, proto dáváme přednost tradičním značkám. Jedním z významných a tradičních výrobců výtvarných potřeb je firma Koh-i-noor. V našem kamenném obchodě i na e-shopu najdete například velké množství kvalitních temper Koh-i-noor. K dispozici máte výběr ze samostatných barev v tubách i z balení, která obsahují více barev v určitém odstínu. Takové sady ocení zejména školáci. Tyto značkové tempery používají i profesionální malíři, výsledné obrazy díky nim vypadají skvěle a vy za ně rozhodně nemusíte zaplatit tak vysokou částku.