Prodloužené vlasy mohou být přirozeně krásné!

Od Marketing
v Co jste nevěděli o...
Bře 1st, 2017
Žádné komentáře
2583 Views

Jste jedna z těch žen, pro které jsou vlasy vším? Milujete svoje vlasy a ráda chodíte po kadeřníkách, ale stejně od nich vždy odejdete s něčím nespokojená a těšíte se až si vlasy doma sama umyjete a upravíte podle svého? Máte krátké vlasy bez objemu a nevíte co s nimi? Pro všechny tyto problémy mám pro vás jedno skvělé řešení a tím je salon ProfiBeauty.

Kadeřnický salon ProfiBeauty se specializuje přímo na prodlužování vlasů a zahušťování vlasů, těmto službám se věnuje už téměř deset let a já sama můžu říct, že jsou skutečnými mistry ve svém oboru, neboť jsem jejich služeb využila. Salon sídlí na královských Vinohradech, na Praze 2, pokud jste z Prahy, tak není co řešit, pokud ne, zauvažujte o výletu do matičky Prahy, protože se vám to rozhodně vyplatí. V tomto salonu se budete cítit skutečně výjimečná, neposadí vás do koutu s časopisem v ruce, jako to dělají všude jinde. Zkrátka v momentě, kdy jste v saloně, jste jejich zákaznicí číslo jedna. Čeká vás příjemná masáž hlavy, výborná kávička a ještě příjemné popovídání. Opravdu jsem se tam cítila jako bych tam chodila už léta a s kadeřnicí jsme byly dlouhodobé kamarádky.

Salon ProfiBeauty samozřejmě kromě prodlužování a zahušťování vlasů nabízí i klasické kadeřnické služby jako stříhání, barvení a styling. Já jsem však salon navštívila primárně pro to, abych odešla s božskými dlouhými vlasy. Na samém počátku byla konzultace, při které jsme se s kadeřnicí dohodly na tom, jak dlouhé vlasy chci, jakou metodou je prodloužíme a na kolik mě celá zálěžitost přijde. Poté se mnou zamířila do prodejny ProfiBeauty, která se nachází hned pod salonem. Tam jsme společně vybraly ty správné vlasy a odstín. V saloně pracují jen s kvalitními středoevropskými vlasy a východoevropskými vlasy, jenž jsou k prodlužování pro české ženy nejlepší. Středoevropské vlasy se chovají jako naše vlastní vlasy, dokonale splynou, vypadají zcela přirozeně a jsou velice jemné a hebké. Nedoporučují se ženám, které nemají přiliš jemné vlasy, a které si vlasy často tepelně upravují, pro ty se doporučuje druhý typ vlasů, tedy východoevropské vlasy. My jsme vybrali nádherné středoevropské vlasy, které měly identický odstín jako ty moje.

Následně jsme se vrátily do salonu a mohl celý proces prodlužování vlasů začít. Jako metodu prodloužení vlasů jsme vybraly vlasové pásky. Je to nejrychlejší a nejméně náročná metoda na trhu. Dokáže prodloužit či zahustit vlasy během 30 – 50 minut. Aplikace je snadná, pouze se páska s vlasy přilepí na vaše vlasy jako sendvič – tedy zezhora i zezdola a ve finále lehce přežehlí. Výhodou této metody je tedy jednoznačně rychlost, nemusíte sedět půl dne v salonu jako při jiné metodě a také je velmi šetrná k vašim vlasům, nemusí se u ní používat vysoké teplo, které vlasy poškozuje. Pásky jsou tenoučké, netlačí, nejsou vůbec těžké, v podstatě o nich ani nevíte. Musím říct, že jsem měla pochybnosti, ale moje očekávání vše jen předčilo! Vlasy jsem si ve finále nechala jemně zastřihnout a vyžehlit. Odcházela jsem nad míru spokojená, připadala jsem si opět jako krásná žena, která se nemusí stydět za svůj účes.

 Salon ProfiBeauty velmi ráda doporučím všem, co uvažují o prodloužení nebo zahuštění vlasů. Vybrat si můžete ještě z dalších tří metod – extendmagic, keratin za tepla a keratin za  studena. Všechny tyto metody prodlužování vlasů jsou šetrné a jak jsem mohla vidět sama během své návštěvy, velmi oblíbené. Kadeřnický salon ProfiBeauty také nabízí speciální  léčebnou kúru pro poškozené a krepaté vlasy, a to ošetření brazilským keratinem a také umějí připravit nádherné společenské a svatební účesy. Moje kamarádka se v ProfiBeauty  nechala česat na svou svatbu a byla naprosto úchvatná nevěsta. Dokonce ji zapůjčili i clip in vlasy, které ji do vlasů připnuli a vytvořili dokonalý objem.

 A pozor, salon nabízí ještě jednu věc, kterou byste asi zrovna v kadeřnictví nečekali. V salonu provozují samoopalovací nástřik. Já jsem vždy chodila do solárka a mé opálení bylo  vidět až tak po třetí návštěvě, navíc pokud chcete, aby opálení vydrželo, musíte chodit minimálně jednou nebo dvakrát týdně a hlavně, co si budeme povídat, není to zrovna zdravé a  levné. Takže když mi vyprávěli o účincích samoopalovacího nástřiku, který je zdraví neškodlivý, nezpůsobuje fleky, ani nažloutlou kůži, nechtělo se mi tomu ani věřit a už si  pohrávám s myšlenkou, že jej půjdu vyzkoušet.

 Takže shrnuto podtrženo, se službami salonu ProfiBeauty jsem maximálně spokojená, ráda ho budu doporučovat dále a jsem si jistá, že moje první návštěva nebyla poslední.

0 votes

Komentáře jsou uzavřeny.