Nákup zlata on-line

Od Jan77
v Aktuality a události
Bře 1st, 2017
Žádné komentáře
1076 Views

K dnešní moderní době neodmyslitelně patří nákupy na internetu. Dá se ale online koupit opravdu všechno? Nehrozí nám nějaká rizika? Nakupování na internetu má samozřejmě své výhody – ušetříme čas i peníze, nakupujeme z pohodlí domova v jakoukoliv dobu, v e-shopech je mnohem větší nabídka než v kamenných obchodech a hlavně si okamžitě můžeme přečíst reference od jiných zákazníků. Nevýhodou nakupování na internetu je fakt, že si zboží nemůžeme fyzicky prohlédnout, vyzkoušet a osahat. Další nevýhodou je to, že nikdy nevíme, co se se zásilkou stane během její přepravy…

Je zcela běžné, že na netu nakupujeme jízdenky, vstupenky, elektroniku, potraviny, oblečení, bižuterii, parfémy nebo zájezdy a dokonce i sklo a porcelán.  A co takové zlato? Myslíte si, že se dá koupit online? Zlaté šperky rozhodně ano, ale co investiční zlato jako jsou zlaté mince nebo zlaté slitky? Myslíte si, že je to risk? Hodně záleží na tom, jakou společnost si vyberete. Obchodníků se zlatem je v naší republice kolem dvou stovek, ale skutečně seriózních a prověřených pouze deset. Nikdy se nenechejte nachytat nejnižší cenou a dalšími triky. O podvodných taktikách se více dočtete v zajímavém článku na portále zlato.cz.

Při nákupu zlata online je důležité dbát na to, aby prodejce měl ultrabezpečné a moderní prodejní aplikace, které vaši platbu vskutku ochrání, aby se nikdo třetí nedozvěděl kolik tisíc a za co utrácíte. Zároveň je důležité, aby vám nebylo účtováno DPH, protože investiční zlato je od této daně osvobozeno. Také by vám správný prodejce měl garantovat zpětný odkup a nejlépe s nulovým poplatkem. Pokud zlato kupujete poprvé, raději si domluvte schůzku s odborníky, kteří vám poradí, jakou gramáž vybrat, jak nákup načasovat a jak investice rozložit, aby pro vás byly opravdu výhodné. Pokud jste ještě nikdy investiční zlato „nedrželi v ruce“, na konzultační schůzce tu možnost mít budete. Jakmile jste jednou zlato již nakoupili a přesně víte, jakou minci nebo slitku chcete dokoupit nebo rozšířit vaši sbírku, tak nákup přes internet je asi tou nejjednodušší a nejrychlejší cestou.

Ať již nakupujete online cokoliv, držte se známého pořekadla – důvěřuj, ale prověřuj. Proto si vybírejte prodejce a e-shopy, které jsou zárukou kvality, spolehlivosti a profesionality, pak není důvod se obávat koupit cokoliv.

0 votes

Komentáře jsou uzavřeny.