Jak na kvalitní spánek

Od Jan77
v Co jste nevěděli o...
Kvě 19th, 2015
Žádné komentáře
1213 Views

Postele BETLER

Snídaně je základem dne? Toto veleoblíbené moudro je samozřejmě omyl. Čímž se nikterak nesnažíme jakkoliv snižovat význam prvního denního jídla. Ještě důležitějším základem než snídaně je pro váš každodenní výkon v práci (a vůbec kdekoliv jinde), pro vaši náladu či zkrátka pro váš „Happy Day“ spánek. Kvalitní, regenerační spánek.

Dnešní uspěchaná doba však spánku zrovna nepřeje. Stres, snaha „všechno stihnout“, z níž vyplývá, že člověk v podstatě neustále nestíhá, nic z toho spánku a odpočinku všeobecně jednoduše ani trochu neprospívá. Což jistě není kdovíjak překvapivou informací.

Jak však kvalitního spánku dosáhnout? Cesta za tímto vytouženým cílem není jednoduchá, je potřeba splnit hned několik základních podmínek:

1. Denní rytmus

Odborníci se shodují, že je potřeba spát alespoň sedm hodin denně. Tradují se legendy, že géniové kalibru Alberta Einsteina věnují spánku pouhých pět hodin, v dlouhodobém rámci však tento přístup rozhodně nepatří mezi nejzdravější.

Těchto sedm hodin je nejlépe dodržovat v pevném denním rytmu s dodržováním hodin usínání i vstávání – i o víkendu.

2. Před spaním

Nejezte, necvičte, nepijte kafe a jiné kofeinové (či taurinové) nápoje, vyhněte se cukrům. A nekuřte. Naopak drobná sklenička alkoholu (nebo mléka) pomůže.

3. Postel

Pořádná postel, to je základní kámen kvalitního spánku. Zdravotní matrace a lamelové rošty, které umocňují vlastnosti matrace. Obé seženete v nejvyšší kvalitě u prodejce Postele Betler – jehož portfolium navíc dokazuje, že postele mohou být i zajímavým designovým prvkem ve vaší ložnici.

Postele Betler nabízí luxusní postele potažené moderním čalouněním či nový trend (především ve Spojených státech, Anglii a skandinávských zemích) v podobě kontinentálních, vysokých, tzv. boxspring postelí. Ty nejenže zaručují kvalitní spánek – ale také zatraceně dobře vypadají.

 

0 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>