Tip do domácnosti – dekorativní samolepky na zeď

Od snyll
v Co jste nevěděli o...
Kvě 20th, 2014
Žádné komentáře
1545 Views

detske1Mnohé lidi začaly již unavovat bílé mdlé zdi v bytech a domech, a proto se rozhodly jim přidat oživující prvek v podobě dekorativních samolepek. Nebojte, nejde o žádné dětské samolepky z kinder vajíček, ale o kvalitní vinylové samolepky až několikametrových rozměrů.

Dekorace na zeď jsou vyřezávány pomocí speciálního ploteru z velkých kusů předpřipravených vinylových fólií. Většina obchodů se samolepkami na zeď si všechny vzory vyřezává sama až po vaší objednávce, především proto, že nabízejí výběr například až ze 40 barev.

Co se týče pestrosti výběru samotných motivů, pak vězte, že jich je na trhu snad tisíce. Můžete se setkat s různými abstraktními vzory s uměleckým nádechem, ale i s vtipnými samolepkami v podobě roztomilých příšerek. Oblibě se těší i zvířátka, především kočky. Dále pak vrchní příčky žebříčku popularity okupují přírodní dekorace jako jsou stromy a květiny. V neposlední řadě lidé nakupují i dětské samolepky na zeď do pokoíčků pro své potomky, kteří veselejší stěny vítají.

Samolepky na zdech drží velmi dobře a jejich trvanlivost je minimálně 5-10 let a déle v závislosti na podmínkách. Není však nutné lepit motivy pouze na zdi, poslouží jakýkoliv rovný a hladký povrch – můžete je využít například pro dekoraci skříně nebo zrcadel.

Nalepení motivu je velmi jednoduché díky speciálnímu systému přenášecí fólie. Návod pro nalepení a tipy na samolepky na zeď najdete například na www.samolepky.ministranka.cz.

1 vote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>