Léčebné metody PhDr. Jiřího Langa

Od uzdravim
v Co jste nevěděli o...
Kvě 12th, 2014
Žádné komentáře
1516 Views

Nemocný člověk utrácí peníze za léky a různé léčebné prostředky, ale má zpravidla omezený příjem.  Bolesti a jiné utrpení však nutí něco podniknout. Začíná to Ibalginem, pokračuje to další vzniklou nemocí, sníženou imunitou atd.  Lékař předepíše jiný dryák a potíže se stupňují. Na naše případné postěžování že se nic nelepší dostaneme odpověď, že je to chronické, nebo že už jsme staří.

Všichni víme (nebo spíše tušíme), že existují i další alternativní možnosti, jak se zbavit všech těch údajně chronických nemocí, na které se jen léta předepisují neúčinné prášky. Ty nám ale lékař nedoporučí, naopak – rozmluví nám je. Lékaři nemají v oblibě podobné metody, ale často je je odmítají jen „ze zvyku“. Není nic špatného na tom, zjistit si informace i o jiných typech léčby nejrůznějších onemocnění a civilizačních zdravotních problémů.

Jen velmi málo lidí ví o tom,  že v naší republice pomáhá už třicet let k uzdravení lidí i zvířat JL technologie – dílo českého vědce a badatele, PhDr. Jiřího Langa.

Bývalá pacientka říká: „Jsem tomuto člověku vděčna za záchranu svého života, kdy po dvouletém trápení už jsem neměla sílu udržet se na nohou. Doslova po kolenou jsem se třesoucí doma plížila po té, kdy mi rozumný lékař řekl, že mi neumí pomoci. Díky němu jsem si našla pomoc v poslední chvíli. Dnes úzce spolupracuji s panem Langem a pomáhám lidem vypořádat se s jejich nemocemi.“

Pan Lang není žádný léčitel ani šarlatán. Jeho technologie fungují podle přírodních zákonů a jsou změřitelné. Práce pana Langa byla oceněna různými cenami světového významu. Nejvíce si váží Křišťálového globu, který patří mezi nejhodnotnější uznání.

Samotná technologie je poměrně složitá. Ve zkratce se jedná o léčbu pomocí přijímání speciálních vln, které pozitivně působí na tělo pacienta.

Podrobné informace o technologii získáte na: www.uzdravim.eu

0 votes

O "" má 1 články

Poradna pro zdraví certifikovaného poradce pro JL technologie. Postupné přirozené uzdravování pomocí osobního stimulátoru. Služby pro lidi i zvířata. K prostudování na mém webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>