Diamantové svíčky – prstýnek v každé svíčce

Od snyll
v Novinky na trhu
Kvě 9th, 2014
Žádné komentáře
6802 Views
svicky2

Prstýnek z Diamantové svíčky

Diamantové svíčky jsou naprostou novinkou na českém trhu a přinášejí oživení do sféry dárkových předmětů. V posledních letech se velmi rozšířily jako dárky takzvané gadgets, různé vtipné předměty a technické vychytávky. Stále ale na trhu scházel nějaký zajímavý romantický dárek pro ženy. Diamantové svíčky jsou původem z Ameriky a v Čechách nebyl žádný podobný produkt dosud k dispozici, ale to se nedávno změnilo.

Vonné svíčky jsou nabízeny v několika vůních a každá v sobě ukrývá zatavený prstýnek náhodné hodnoty. Prstýnky schované ve svíčkách jsou sice nejčastěji z bižuterie, ale vždy v jedné z mnoha se vyskytuje i zlatý prsten s pravým diamantem v ceně až několika desítek tisíc korun! Mnohem častější jsou potom prstýnky stříbrné v hodnotě stovek korun. Mezi šperky se nachází skutečně široká škála prstýnků nejrůznějších hodnot.

Svíčky se lijí do krásných sklenic o objemu 570ml, takže jde o opravdu velké kousky s dobou hoření okolo 100 hodin. K prstýnku se protavíte přibližně po 5 až 10 hodinách hoření. Podívejte se na video z vyndavání prstýnku:

Každá Diamantová svíčka je ručně vyrobena z kvalitního parafínu. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda utratit peníze za svíčku, zkuste se přidat na Facebook stránku eshopu, kde vedení obchod často publikuje různé slevové akce a soutěže o svíčky zdarma jen pro fanoušky na Facebooku.

Diamantové svíčky můžete zakoupit na www.diamantovesvicky.cz.

 

2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>