10 nejpodivnějších úmrtí

Od snyll
v Zábava
Kvě 9th, 2014
Žádné komentáře
2651 Views

smrtkaSmrt nachází své místo v každodenních zprávách v televizi, rozhlasu, novinách a běžné konverzaci. Je nedílnou součástí světa a nikdo se jí pravděpodobně nevyhne. Někdo ale má to štěstí/smůlu, že zemře skutečně nezapomenutelným způsobem. Jasně, každý by chtěl zemřít v 98 letech na Hawaii při sexu se svojí 20letou přítelkyní, ale to se málokomu poštěstí. Jsou však i jiné zajímavé případy, které stojí za zmínku a tady jsou:

- 26letý Lee Halpin zemřel, když točil dokument o životě bezdomovců. Sám se vydal na týden spát do ulic, aby na vlastní kůži pocítil život bezdomovce. Po třech dnech ho našli mrtvého umrznutím.

- 57letá žena z Thajska omylem uklouzla na blátě a chytila se obnaženého drátu, který jí uštědřil smrtelnou dávku elektrického proudu. Po pohřbu její sestra (52) ukazovala sousedům, jak se nehoda stala a také se chytila stejného drátu a byla usmrcena proudem. Někdo se prostě nepoučí.

- Derek Kieper, advokát, který se angažoval proti zákonu o povinném užívání bezpečnostních pásů, zemřel při automobilové nehodě, protože nebyl připoutaný a náraz ho vymrštil z auta. Tak a máš to.

- 31letý muž zemřel, když v New Yorku jel metrem. Muž se vyprazdňoval sedíc mezi dvěma vlaky a spadl do kolejiště – vlak ho usmrtil.

- Edward Archbold (32) zemřel po vítězství soutěže v pojídání švábů v jižní Floridě 5. října 2012.
- Zkušený parašutista Lester McGuire (35) z Durhamu v Severní Carolině nafilmoval svůj seskok z letadla – v ruce držel kameru, ale zapomněl si vzít padák.

- Abdullah Ismail zemřel v Pakistánu, když natáčel prostestní video a pálil americké vlajky. Otrávil se zplodinami vzniklými pálením vlajek. Zemřel po převozu do nemocnice.

- Sonny Grahamovi z Vidalie v Georgii bylo transplantováno srdce oběti sebevraždy. Sonny se poté oženil s vdovou po svém dárci a o 12 let později sám spáchal sebevraždu. (co to proboha bylo za ženskou, když přivede 2 chlapi k sebevraždě?!)

- Randy Lee Tenley (44) zemřel, když chtěl přimět lidi, aby si myslel, že viděli Bigfoota. Navlékl se do kostýmu onoho tvora a v noci vylezl na dálnici 93 – srazilo ho auto.

- Carol Hickey, 43letá matka 4 dětí z Irska, zemřela po svém prvním sexu se psem na alergickou reakci způsobenou psím semenem.

2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>